Otorinolaringologija

bol

Ilija

Na području desne jagodice imam bolove tj. kao da nešto "tutnji". Bolovi se protežu na područje desne strane vrata, iza uha i zatiljka. Mjesec dana od bolova vec ne spavam i mršavim. Bio sam kod otorinologa, neurologa, fizijatara... ali nitko nezna odakle bolovi dolaze.

Molim Vas za savjet, gdje i što dalje???

Srdačno hvala

prof. dr. Željko Bumber

Pretpstavljam da su vam specijalisti koje navodite dali neku dijagnozu i savjet. CT navedenog područja također može dati neke informacije.

Dijagnoze se kreću od neuralgije, preko sinuitisa .....

Potrebne su kontrole i dr.

Javite mi se na pregled.

ilija

Rtg. paranazalnih sinusa
Rubno zadebljanje sluznice frontalnog sinusa karaktera upalnog edema odnosno hiperplazije sliznice.

Rtg. C. kralježnicwe u 2 smjera
Gubitak fiziološke lordoze vratne kralježnice, spondilartroza

Ovo su nalazi radiologa.

Otorinolog mi dao antibiotike od kojih mi nije ništa bolje. Neurolog kaže da je sve u redu. Fizijatra mi je dao voltaren i jedan gel.

Ja i daljem imam navedene bolove i poteškoće. Mislim da nije riješenje piti i dalje lijekove, a uzrok bolova se nezna točno.

Koliko se dugo kod Vas čeka na termin?

Hvala na odgovorima

prof. dr. Željko Bumber

Javite se sestri Miri 4552-333/263