Otorinolaringologija

CHATARRUS

SANDRA

MENI JE IZDANA UPUTNICA ZA PRETRAGE KRVI I MOKRAĆE.TAKOĐER JE NAPISANA I SUMNJA NA CHATARRUS RESPIRATORIUS.MENE ZANIMA KOLIKO JE TO STANJE TEŠKO,TE ZAŠTO PRETRAGE KRVI I URINA A NE BRIS!!!TAKOĐER ME ZANIMA KOJI SU SIMPTOMI I KOMPLIKACIJE??HVALA

prof. dr. Željko Bumber

Kašalj i tempratura do upale pluća. No ne mislim da se o tome radi u vas.Možete naravno učiniti i bris. Ta pitanje morali ste uputiti vašem liječniku, to bi skratilo priču.