Otorinolaringologija

devijacija

anna

postovani,
za mjesec dana idem na operaciju. receno mi je da imam devijaciju septuma. o operaciji sam prikupila dosta informacija. ali me nesto jos zanima. s obzirom da imam malo grbavi nos, zanima me mogu li od doktora koji ce me operirati traziti da mi malo popravi izgled nosa? da li mozda za ispunjenje takve molbe imam vise sanse ako na operaciju odem u neku od privatnih poliklinika? ili da ipak pokusam razgovarati sa svojim otorinolaringologom?
hvala vam u naprijed!
anna

prof. dr. Željko Bumber

Proširenje operativnog polja dosta mijenja pristup i dobro bi bilo o tome razgovarati sa budućim operaterom. I jedan i drugi zahvat su više, manje rutinski. Moguća je i privatna opcija. Odlučite sami. Usput rečeno: malo grbavi nos često i ne treba ispravljati.