Otorinolaringologija

alergijski rinitis

danijela

Postovani Doktore!

Zanima me kako lijeciti alergijski dermatitis.Javlja mi se u proljece i krajem ljeta u vidu osipa po citavom tijelu.Probala sam razne kreme ali ne pomazu ili na kratko pa se ubrzo ponovo javi.trebala bih odgovor

Unapred hvala

prof. dr. Željko Bumber

Ovo pitanje trebalo je postaviti dermatologu no peroralna antialergijska terapija svakako je potrebna uz izbjegavanje alergena. Ipak javite se u Kl. za kožne bolesti na Šalati u kojoj postoji posebna ambulanta za alergijske promjene kože.