Otorinolaringologija

flixonase

ana

Može li sprej za nos Flixonase, pomoći kod sumnje na upalu sinusa - zapravo dugotrajnog (preko tri tjedna) suhog kašlja samo tijekom dana i curenja nosa kod djeteta od 5 godina. Pedijatrica je već dala i antibiotike (Amoksicilin), i Rinolan i ovo je zadnji prijedlog...

prof. dr. Željko Bumber

Može svojim protuupalnim djelovanjem na sluznici. No molio bih ipak učiniti SE,L,CRP i snimku sinusa (ultrazvuk sinusa) .
/alergija ?/.

ana

Pedijatrica nas je poslala na kompletnu alergološku obradu (bris nosa citološki i bakteriološki, krvna slika...). Zbog neurodermitisa u dojenačkoj dobi sumnja na alergiju.
Na uzimanju brisa ustanovili su da dijete u desnoj nosnici ima devijaciju.
U svakom slučaju, javit ćemo vam se kad dobijemo nalaze, hvala lijepa na odgovoru.