Otorinolaringologija

Gdje napraviti pretragu "Akt gutanja"

dfran

Štovani, zanimalo bi me gdje bi se u Zagrebu (u kojim bolnicama) moglo napraviti tu pretragu i pod koji odjel to spada, ORL ili gastroenterologiju?

Domagoj Parazajder, dr. med.

Akt gutanja je radiološka (rtg) pretraga i radi se na klinikama/zavodima za radiologiju u najvjerojatnije u svim većim zagrebačkinm bonicama (sigurno se radi u mojoj ustanovi - Sveti duh). Lijepi pozdrav!