Otorinolaringologija

Krajnici

Marijeta

Imam dete od tri godine i od kako smo dosli sa mora pre 1,5 god ima problema cesto joj je zacepljen nosic.Sada to traje vec tri meseca i doktor nam je savetovao operaciju treceg krajnika.Ima alergiju na grinje i prasinu i koristi pumpice.Cekamo toplije vreme.Kada je pogodno za operaciju i da li ce imati problema zbog alergije?

prof. dr. Željko Bumber

Operacija treće tonzile moguća je u bilo koje vrijeme, neovisno o postojanju alergije. Svakako će olakšati disanje kroz nos, smanjiti infekcije donjih dišnih puteva.