Otorinolaringologija

grlo

Jasna

Postovani doktore,
javljam se u vezi problema s mojim sinom, koji ce uskoro napuniti 8 godina.Naime, on je prije godinu i 8 mjeseci operisao sva tri krajnika.Medutim, ono sto mene brine je to sto je cesto prehladen.Posljednji 3 mjeseca konstantno, bez prekida.Prvo pocnu bolovi u grlu, a zatim i curenje nosa.To traje jedno 10 dana, pa onda sve ispocetka, bolovi u grlu i ostalo.I tako neprekidno.Vadili smo krvnu sliku, sedimentaciju, asto, nalazi su uredni, kao i bris nosa i grla koji su negativni.Vodili smo ga kod ORL, koji svaki put kaze da je trenutno tako i da ce proci.
Molim vas doktore za vase misljenje i sto dalje da radim, jer sam uzasno zabrinuta.
Unaprijed zahvalna

prof. dr. Željko Bumber

Molim rtg sinusa. Infektologu.
K meni na kontrolu.

Jasna

Postovani doktore,zahvaljujem na vasem odgovoru i
htjela bih da dodam da smo zadnje dvije nedelje koristili sprej flixonase i da mu je bilo mnogo bolje.Interesuje me samo da li ovi problemi mogu biti i alergijske prirode.

prof. dr. Željko Bumber

Iz podataka koje navodite ne nalazim razloga za postojanje alergije.
No ona se dijagnosticira na više načina te predlažem da kontaktirate
i otorinolaringologa i pedijatra (alergologa).