Otorinolaringologija

naziv pregleda

annamaria

MOLILA BIH VAS DA MI ODGOVORITE
PRIJE 10 DANA BILA SAM KOD SPECIJALISTE UHO GRLO NOS JER SAM IMALA PROBLEMA SA SLAJMOM KOJI SE SKUPLJAO U GRLU I PONEKAD BI VIDJELA TRAGOVE KRVI KD BI GA ISPLJUNULA
RADIO MI JE PREGLED UZ SINUSA I NEKU TANKU SIPKU KOJA JE SAVITA I IMA SVETLO NA VRHU STAVIO MI JE U NOS I U GRLO I REKAO DA IMAINFEKCIJU NOSA I DA SE ONA DRENIRA U GRLO
SAD JA VAS PITAM KAKO SE ZOVE TAJ PREGLED I DA LI JE DOVOLJAN DA VIDI STANJE U NOSU I GRLU
PRIJE 5DANA VIROZA SE VRATILA NOS KIHANJE TOLIKO JAKO DA BI NA MARAMICI VIDJELA KRV
SAD JE NOS BOLJE ALI ME GRLO UZASNO BOLI I SUSI SE
DA LI OPET TREBAM ICI DR ILI CE PROCI
KRVNU SLIKU SAM RADILA PRIJE 7 DANA I ONA JE OK
KAKO DA SE RJESIM GRLOBOLJE
UNAPRIJED ZAHVALNA

prof. dr. Željko Bumber

Učinite rtg sinusa, bris nosa i ždrijela bakteriološki te potom na ORL pregled.