Otorinolaringologija

pomoc

Ana

Imam sina od 3,5 god. Trebao je na operaciju krajnika i treceg krajnika, ali su nas vratili jer su ustanovili da mu je faktor XIII (test koagulacije) snizen 57 % (70-140%). Hematolog je izjavio da moze ici na operaciju, ali u slucaju krvarenja dati SSP. Koliko je bitan faktor XIII pri operaciji i sta je to SSP i da li se koristi.

Dijagnoza anesteziologa: Hypertrophia anuli lymphatici

Svi doktori potvrdili su da se operacija izvediva osim doktora koji je operaciju trebao izvrsiti...

prof. dr. Željko Bumber

Razgovarajte sa još jednim operaterom. Pitanja postavite hematologu, s kojim ste , uostalom, već razgovarali.