Otorinolaringologija

sinusi

ivka

Molim Vas za objasnjnje sto znaci recessus maksilatna sinusa i sto je potrebno napraviti sa tom dijagnozom. Bolovi iza uha, na vratu i podrucju obraza. Prvo je bila sumnja na cistu na vilici (tj. zubnom mesu), medjutim nakon operativnog zahvata krirurg je zakljucio da se radi o gore navednoj dijagnozi.

Hvala puno.

prof. dr. Željko Bumber

To znači da vaši bolovi ne potiču od sinusa. Recesus bi označavao zaton u sinusu (uredan nalaz).