Otorinolaringologija

sinusi

slaven

imam kronicni sinusitis i devijaciju septuma udesno.U mom slucaju su sinusi dobro prozracni.Cuo sam mnogo slucajeva gdje operacija septuma nije dala dobre rezultate pa se pitam je li kod mene zapravo indicirana?Cesta su slijevanja sadrzaja u zdrijelo i konstatno bijel jezik, sto je iritantno, ali se pitam je li vrijedno invanzivnog zahvata.Molim odgovor i zahvaljujem

prof. dr. Željko Bumber

Predlažem operaciju septuma (to je manji zahvat), da bi izbjegli veći zahvat, kasnije , na sinusima. Glede bijelog jezika- konzultirati gastroenterologa.