Otorinolaringologija

sinusoskopija

emilija

Već desetak godina imam problema sa sinusima. Prije dvije godine sam bila na sinusoskopiji. Imala sam velike glavobolje, začepljenja nosa itd te mi je napravljena sinusoskopija maksilarnih sinusa.
Jedno određeno vrijeme nije bilo problema i nos mi je bio " prohodan" Inače imam i suženje ljeve nosnice, odnosno kanala, pa mi se ta nosnica i jače zaćepi.
Unazad par mijeseci osijećam pulsirajuću bol u ljevom frontalnom sinusu.
Molim vas da mi kažete dali je potreban pregled ili je to samo prehlada ili upala.....
Unaprijed hvala

prof. dr. Željko Bumber

Vjerojatno je riječ o kirurškom problemu- drugim riječima. učinite bris nosa bakteriološki, CT sinusa te se javite otorinolarngologu koji će odlučiti o načinu liječenja. Sinusoskopija je uglavnom dijagnostička procedura sa ograničenim mogučnostima terapije.