Otorinolaringologija

cvor

una

Na obje strane vrata su mi nateknuti cvorici i to uz jednjak. Desni je puno veci i bolniji i u zadnjih godinu dana i kad nisu u bolnom stanju su na opip veci nego prije. Zadnjih 5-6 mjeseci se bar 2 puta mjesecno aktiviraju i pocnu boliti uz sto ide i povecana temperatura. Bila sam i na ultrazvuku stitnjace s kojom je sve u redu, medjutim receno mi je, laicki, da izgleda kao da taj desni cvor nesto "zvace". Zelim jos reci da sam sa 4 godine vadila krajnike, a sad mi je 26.
Molim vas vase misljenje.
Hvala

prof. dr. Željko Bumber

Potrebna je citoloska punkcija cvora (cvorova). Ucinite KKS,SE,CRP.
Kontrola s nalazom citologa.