Otorinolaringologija

sprej za nos operil u trudnoci

jasna

Pozdrav! Vec godinama imam problem sa disanjem. Radila sam bris nosa na eozinofile nalaz je uvijek bio negativan.jedino mi pomaze operil sprej.
Sad sam u 39.nedjelji trudnoce.I da;je koristim operil sprej jer sam konsiltovala svog ginekologa u vezi s tim i on mi je rekao da taj sprej nije opasan u trudnoci.Inace cijela trudnoca mi je protekla u redu,uradila sam i 3 nalaza krvi i urina sve je u granicama normalnog.
A i ja se dobro osjecam. Samo me zanima da li taj sprej moze da ima ikakve ststne posljedice za moju bebu?

prof. dr. Željko Bumber

Otok sluznice za vrijeme trudnoće hormonalno je uzrokovan.
Slažem se sa vašim ginekologom.