Otorinolaringologija

Šumovi u uhu

Poštovani

Već par godina imam problema sa šumovima u uhu.Najviše osiječam šumove u lijevom uhu,a ponekad i u oba,i to največim intenzitetom kada legnem navečer.Rijetko se desi da kada legnem,možda 2-3 dana u mijesecu da nečujem nikakove šumove.Preko dana,kako kada mi se pojave ti šumovi,ali mi se desi da mi naglo probije snažan pištajuči zvuk na uho,koji traje nekoliko sekundi.Moram naglasiti da kada se sagnem i ostanem u sagnutom položaju,npr.vezivanje cipela,u oba uha mi šumi konstantno,kao npr.puhanje jakog vijetra i to sve dok sam u sagnutom položaju.kada se uspravim,šuštanje još traje minutu i prestane.Molim vas da mi odgovorite o kakvom je stanju rijeć?

Unaprjed hvala

Prof. dr. sc. Željko Bumber, dr. med.

Prije bilo kakvog zaključka predlažem učiniti audiološku obradu.