Otorinolaringologija

ZADAH- (ko je imao iskustva neka se javi)

AAAAA

Zdravo.

Doktorica opste prakse me je pregledala "tuto kompleto" - zdrava sam, hvala Bogu. Kazem joj da imam problema sa zadahom, a ona kaze da se nista ne osjeti i da nemam problema. Medjutim, straznji dio jezika mi je bijel, i kao da su neke gljivice zaljepljene, ne mogu ih ocistiti, i osjetim sama sebi zadah. Sta da radim, ima li mi pomoci?
I, kako se na engleskom kaze specijalista bolesti usta?

Najradije bih da me nema, ali sta da radim, ovo trebam rijesiti.
Pomagajte.

prof. dr. Željko Bumber

Treba vas pregledati otorinolaringolog, stomatolog, gastroenterolog.
Obično se tom reijom bave oralni kirurzi (Oral surgeon).