Otorinolaringologija

Žutica?

GoranE

Ne znam da li ispravno smještam pitanje ali ipak.
Boli me grlo izvani, lagano su mi otecene ( mislim da su žlijezde ) ispod usiju,
prema grlu i jezik mi je zut, a kad izvadim jezik ostane mi otisak desni i zuba
i nakon nekog vremena dok ga drzim van usta. I nepce mi je bolno, mislio sam da sam ga ozljedio.
Što mislite o ovim simptomima a budući nisam u Hrvatskoj zanima me vaše mišljenje -trebam li odmah potražiti liječničku pomoć ili moje stanje može čekati 10-tak dana do povratka.
Hvala

Prof. dr. sc. Željko Bumber, dr. med.

Bilo bi ,ipak, najbolje otići k liječniku .