Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

BEBA I KOMARCI

ALEX

Poštovani,

zanima me kako i čime zaštititi malu bebu od 4 mjeseca od uboda komaraca i muha? Može li beba spavati u sobi u kojoj se nalazi onaj aparatić s tableticom protiv komaraca prištekan u struju i može li se bebu s nečim prije namazati da je komarac ili osa ne ugrize?
Hvala!
Aleksandra

Dr. Darko Richter

Preporučujem vam sistem pokušaja i pogreške. Ako je ipak ubode komarac, pokušajte nečim drugim.