Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

brizna

andrijana

da li ce nekad i neko preuzeti nesto sto se tice nase dece[celiakie] u vezi ishrane da se osnuje nesto sto ce sa sigurnoscu biti bezglutensko i dostupno svima.moja devojcica koristi inostranu hranu a dalicu moci nekad kupiti to i u nasoj zemlji scg.

andrijana

da li deca sa celijakijom smeju da piju sirupe [antibijotike,antipiretike...] zbog sumnje da se u njima nalazi skriveni gluten kao neka pomocna supstanca posto na kutiji ne pise da je bez glutena.