Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

okulist

mama

primjetila sam vec neko duze vrijeme da mojoj osmomjesecnoj bebi desno oko malo bjezi. pedijatrica nam je rekla da je to normalno kod djece do godinu dana i da ce se to vjerovatno ispravit a ako ne da ce nas onda slat kod ocnog doktora. zanima me je li pametno toliko cekati ili da odemo i prije na kontrolu i ako mi mozete nekoga preporuciti tj gdje bi uopce mogla obaviti taj pregled. hvala

Dr. Darko Richter

Oči mogu normalno "bježati" do neke dobi od oko 6-8 tjedana. Iza toga bi oči trebali uglavnomstajatiporavnato u svim smjerovima. Dakle, po meni, već bi bilo vrijeme da se posavjetujete s okulistom, ali nekom koji radi s djecom.