Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Crveni pupak

Zwerka

Poštovani!
Molila bih Vas za savjet.

Dijete ima 15 mj i od jučer sam primjetila lagano crvenilo na rubu i unutar pupka, da bi danas to crvenilo zahvatilo cijelu unutrašnjost pupka, i žarko crvene je boje.
Nisam primjetila da maloga boli u predjelu pupka ili trbuha, ali sam mu našpricala Octeniseptom.
Nema ranica u pupku, niti nema neugodan miris.

O čemu se radi?
Da li je potreban pregled ko pedijatra?

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

Nisam siguran da bismo vidjeli istu stvar.
Ako smatrate potrebnim, a očito smatrate, onda odite svojem pediajtru da on to vidi.