Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Osip po citavom tijelu

majjda

Postovani,
Kod moje bebe koja ima 2 mjeseca i 10 dana. Prije nekih 10-tak dana pojavio se osip u vidu sitnih bubuljica,nisu gnojne i jasno su izrazene ( kada se rukom predje preko njih). Ima ih po glavi, po prsima, po rukicama i ledjima. Prestala sam da koristim omeksivac, ali osip je i dalje tu. Sta mi Vi preporucujete?

Unaprijed hvala na odgovoru!

Darko Richter, dr. med.

Ako je koža suha, to bi mogao biti atopijski dermatitis iliti ekcem.