Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

dermatitis

mario

Štovani dr.Richter!
Trogodišnjak (?alergičar) stalno mu puca ušna resica, ljuska se, a ponekad i prokrvari. Kad namažemo Lottridermom (2do 3x)povuče se, da bi se vratilo kroz tjedan , dva, to traje već 5 mjeseci. Prošle godine na moru bio se potpuno povukao, nestao.
Da li ostati na ovoj kremi?
Koji postupak korištenja odnosno koliko često koristiti istu?
Kontraindikacije?

Dr. Darko Richter

Ovu kremu možete mazati na mahove, po par dana, ali ne stalno. Stalno treba obavljati normalnu higijenu kože i vlasišta, te potom predio koji se suši i puca namazati nekomod krema za neurodermitis ili ekcem: npr. Eucerin,Linola Fett, A-Derma, Mustela, ili, jednostavno plavom Nivea kremom, ili, emolijentnom masti iz apoteke (unguentum emolliens).

mario

Hvala Vam!
i svako dobro !