Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Kukovi !

Zulesku

Opte ja sa svojim nebulozama al brinem se jel ok u zadnje vrijeme moja curica koja ima 10 mjeseci kad lezi jako cesto savija nogice u koljenu i u kukovima radi polukruzno isto kao vijezbe za kukove, mozeli razlog biti zuljanja pelena ili nesto druo, il je to samo faza, hvala.

Darko Richter, dr. med.

Isti odgovor kao za "mariap" (vidi njezino pitanje od danas) vrijedi i za žensku djecu, pa tako i vašu, ako mene pitate.