Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

sluz u stolici

paula-g

Postovani dr!Imam dijete od 4 god kod kojeg sam 2-3 puta primjetila sluz u stolici(unutra i izvana).Dijete normalno jede,nezali se na nikakve bolove.Pa mene sada muci ta sluz,dali bi trebala odvesti dijete dr ili je to normalno da se nekada pojavi npr.od neke hrane ili da jednostavno zaboravim tu sluz jer ce proci samo od sebe?Lijep pozdrav i hvala

Darko Richter, dr. med.

Mene nikada nemojte pitati da li da dijete odvedete doktoru. Ja nisam roditelj djeteta.

Darko Richter, dr. med.

Sigurno je da se sluz ne javalja zbog vrste prehrane. To može biti eventualno zbog relativne gladi, tj. praznih crijeva.