Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

stolica

snježana

Imam sina od 3 i po mjeseca.Hranim ga Hipp-om 1.Pije i Hippov čaj
(sad konkretno Kamilicu).

Oduvijek je imao stolicu jedan put na dan,odnosno jedan period samo jednom u 2 dana, i stolice su bile dosta tvrde

Onda je prije 15-tak dana imao upalu uha i vjerojatno zbog Amoxila kojeg je pio stolice su počele biti učestalije.

Sad je već prošlo 10 dana od kad je prestao piti Amoxil ali i dalje ima stolice po 4 puta na dan.

Stolice su žute, meke.

Dali je takva promjena normalna,

hvala na odgovoru i sretan vam Uskrs

prof. dr. sc. Ana Votava Raić

Cijenjena Snježana, uzvraćam Vam čestitke uz kratku poruku: ako je dijete dobro, raspoloženo, mirno, i ako dobiva na težini, nemate razloga za brigu. Ništa u životu ne ostaje trajno, a osobito je promjenama podložna biologija. Mnogo pozdrava.