Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Tvrdo iza bradavice kod curice

anamio25

Poštovani doktore, naime prije 7 dana primjetila sam kod curice od 9,5 godina na desnoj strani iza bradavice nešto tvrdo. Bradavica se ispupčila, bili smo kod doktorice koja je rekla da je to po njoj ok i idemo na uzv dojki za 11 dana, pa vas ovim putem molim za mišljenje,jeste li se susretali sa ovakvim nečim i je li moguće da je pubertet u pitanju.Drugih simptoma puberteta nema.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prema svemu je riječ o povećanju žljezdanog tkiva dojke kao predznak početka puberteta. Ne očekujem ništa drugo, nemate razloga za strah.