Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Korištenje adapalena

kikismiks1

Poštovani,

obzirom da sam nedavno počela s korištenjem adapalena (Sona kreme) i da općenito patim od suhe kože, trebala bi mi preporuka za dobru hidratantnu kremu. Trenutno koristim od La Roche Posayja Nutritic Intense Riche i s njom sam bila iznimno zadovoljna, međutim nisam sigurna pruža li mi dovoljnu hidrataciju zbog uporabe retinoida. Zahvaljujem Vam se unaprijed!

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,
kod korištenja lokalne terapije adapalenom (Sona) potrebna je hidratantna njega kože (hidratantne kreme) svakodnevno najmanje jednom, odnosno nekoliko puta dnevno, a ponekad i sat do dva nakon primjene adapalena.