Kontracepcija

diane 35 i proliv

vasicd

postovani, ovo mi je prva sedmica novog pakovanja, peti dan nakon popijene tablete , u 8:30 sam dobila vodenastu stolicu u 11h, u pola 12 sam popila novu pilulu, moje pitanje je da li sam zasticena i da li postoji mogucnost trudnoce jer sam u tjednu pre imala spolne odnose..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zaštićena ste.

vasicd

postovani opet oko 15h sam takodje imala isti problem, od druge popijene je proslo 3,5 sata, treba li da brinem i treba li mi dodatna zastita?

ovo mi lici na virus jer sam sinoc imala i groznicu..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da uzimajte dodatnu zaštitu dalje.

vasicd

do kraja blistera ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da.

vasicd

Postovani, a da li od prve tablete novog blistera je zastita pouzdana bez obzira sto je prosli blister morala biti dodatna zastita plus zastita i u pauzi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dalje je zaštita sigurna s novim blisterom.

mirraa93

Postovani , pijem Diane 35 vec dva mjeseca,medjutim ponekad imam vecih problema sa probavom i uglavnom se trudim da regulisem to hranom ali ponekad se desavalo da moram da uzmem kocku za probavu koja se pije navece prije spavanja .Zanima me da li je sigurno uzimati to dok pijem Diane 35 i da li je umanjena zastita ?(kocke sadrze samo suvo voce i senu)

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete uzimati i jedno i drugo, osim ako ti preparati za probavu ne uzrokuju proljev.