Kontracepcija

Jeli moguca trudnoca

Ziggler11

Postovani doktore, imam pitanje moj decko I ja nismo jos spremni za sex ali on je par puta penisom usao u mene...no pritom nije ejakulirao te mi je taj dan zavrsila mestroacija...ja sam jos djevic te mi himen nije probusen postoji li mogucnost da trudnoce...ponavljam taj mi je dan zavrsila menstroacija.te on nije ejakulirao u mene molim van hitno.je

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

lula555

Postovani,
Pijem Yaz tablete vec 2 mjeseca, tocnije sad sam na drugom blisteru. Pila sam ih prije 3 godine godinu i po, prestala i sad opet pijem. Na pocetku drugog blistera, tocnije 3. tabletu sam zaboravila popit i popila je sa 15 sati zakasnjenja. U tjednu prije imala sam spolni odnos. Sada sam vec na 19.oj tableti i hvata me uzasna panika jer osjecam laganu bol u donjem dijelu leda, stalno imam vjetrove te sam prije nekih tjedan dana imala mucninu par dana zaredom. Ne znam bili cekala tjedan dana dok ne pocnem pit placebo tablete i nadat se mjesecnici ili uraditi test na trudnocu. Sto mislite kolika je mogucnost trudnoce?
Hvala...

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom mogućnost trudnoće je samo teoretska. Pričekajte krvarenje i ukoliko ne bi došlo (u što sumnjam) napravite test.

giordana123

Poštovani,
dečko i ja smo prije par dana imali odnos bez ikakve zaštite. To je trajalo možda dvadeset sekundi. Nije svršio u mene i nije bio ni blizu da svrši, a prije tog odnosa nije ejakulirao više od tjedan dana. Ne znam jesu li mi bili plodni dani ili ne jer su mi ciklusi po ljeti uvijek različiti, no sljedeću mjesečnicu bih trebala dobiti 21.-22.8. Zanima me da li na ovaj način postoji bilo kakva mogučnost trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema datumima bili ste u neplodnim danima. Ako nije došlo do ejakulacije u rodnicu, ne postoji nikakva šansa za trudnoću.