Kontracepcija

Zasto me peckalo dolje nakon seksa?

Any20

Postovani,
Imala sam sinoc seks s deckom, i poslije toga me jako pocelo peci dole i sve mi se zacrvenilo..i vruca mokraca mi je bila.Poslije toga cijelu noc su me jajnici boljeli?
Sto je uzrok?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, teško je reći o čemu se radi bez pregleda, ali prema navedenim simptomima moguća je gljivična upala i/ili uroinfekcija. Savjetujem pregled mokraće (urinokultura) i terapiju nekim od vaginalnih antimikotika.