Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Tanak sloj kože

Christian

Dobar dan
Imam problem koji ne prolazi duže vrijeme,na koži penisa točnije ispod glavica gdje sam obrezan pojavila se prvo ranica koja je brzo nestala a ostao tanak sloj koze kad se koza zategne vidi se da je tanka,išao sam dermatologu i urologu i daju samo kreme od kojih mi se pojave reakcije crvenilo na rubovima unutarnje koze penisa povis te tanke koze gdje mažem kremu i dalje sve isto stoji,mislim crvenilo se pomalo smanjuje čim ne koristim kreme.
Možete li mi objasnit koje je sljedeće riješenje ?
Unaprijed hvala

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
nije mi sasvim jasno o čemu se radi na osnovu vašeg opisa, ali ipak smatram da se ne radi o ničem opasnom. Postoje preparti koji bi Vam mogli obnoviti/ojačati stanjeni dio kože, ali se za daljnju primjenu javite na pregled kod spec. dermatovenoroga.