Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

zabrinut

adnanbado

Postovani… prije 3 mjeseca sam imao ne zashticen odnos,sa curom koju i ne znam.posle nekoliko vremena sam primijetio u uretri kao neke tackice,ili plihchici a deshavalo mi se je tokom velike nuzde 2x kao mutan sekret… nemam peckanja osim dok mirujem nekoliko puta mi se desilo da imam peckanje na tren,tu gdje su te tackice.spoljashnji nalaz je uredan,radio sam bris uretre mikroplazma ureplazma hlamidija i to je uredno,takodje urino kultura.unaprijed hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

S obzirom da su brisevi i nalaz urina uredni nema potrebe za liječenjem. Ipak, za nešto više bio bi potreban pregled.