Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Uzastopne upale uha

ZMama

Pozdrav,
Dijete od 2,5 godine u roku od 3 mjeseca je imalo 4 upale uha, sa jednom perforacijom bubnjica.
U ta 3 mjeseca svaki respiratorni virus je zavrsio bakterijskom upalom uha.
Ranije nije bila skona , imala je samo jednu upalu u dobi od 18 mjeseci.
Potpuno cjepljena, svim redovnim i nekim dodatnim cjepivima.
Redovito joj cistimo nosic i do 5 puta dnevno kada je u ifektu .
Molim Vas savjet , naruceni smo na ORL pregled, ali i prilicno zabrinuti .
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Specijalist ORL će procijeniti veličinu treće mandule i vidjeti što je potrebno kako bi se spriječile upale. Preporučam pogledati krvnu sliku i imunoglobuline. Svakako napravite pauzu od pohađanja kolektiva barem 2 mjeseca.

ZMama

Postovani,
Hvala Vam na odgovoru .
KKS smo radili 2.2. bila je uredna , osim CRP-a, tada je bila u infektu, svakako cemo napraviti i imunoglobuline .
Lijep pozdrav !