Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvenilo oko rane nakon spaljivanja bradavice

alena1

Poštovani,

prije 15 dana kod kirurgice mi je "spaljena" bradavica na prstu desne ruke. Rečeno mi je da samo mažem nevenovom masti. Sad se stvorila krasta, ali me brine crvenilo oko kraste i bol na dodir. Smijem li mazati Garamycinom (savjet iz ljekarne) ili bolje nečim drugim ?

Zahvaljujem,

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nevenovu mast ne mažite više. Najbolje bi bilo da mažete Mirobact ili Betrion mast 2 -3 puta dnevno.