Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Depilacija

Melita

Od depilacije su mi nastale crvene točkice po nogama pa me zaima kako da ih se riješim da imam ljepu kožu.

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Ne znam s kojim sredstvom ste radili depilaciju i nakon koliko vremena od depilacije su nastale promjene.Najvjerojatnije se radi
sitnom krvarenju zbog cega su nastale promjene.Nije potrebna nikakva
terapija jer ce promjene same proci za oko 2 tjedna te cete opet imati lijepu kozu.Ukoliki rabite kemijski depilator nabavite onaj za osjetljivu kozu, ukoliko se radi o mehanickom sredstvu sam proces radite sto
njeznije.Ukoliko se navedeni problem cesto javlja pokusajte problematicma mjesta mazati s Ekicidom od firme Uriage par dana prije depilacije i isto par dana nakon toga jer navedeno sredstvo sprijecava krvarenje znatno.

Eli

Bok Melita,
htjela sam vas samo pitati je li vam ta krema pomogla, i je li skupa, jer i ja imam isti problem.
Unaprijed puno hvala
Eli