Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

dermatitis

soferzg

da li mi može neko reći dijagnozu Dermatitis dyshidrosiformis pedes utq,lijećenje kupke u otopini hipermangana i mazanje Belogent kremom,da li možda ima nešto bolje i da li je terapija ispravno postavljena

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako je dijagnoza točna, terapija se čini ok.

soferzg

dijagnoza je takva na ime činjenica tj,opisa bolesti naime prije tri mjeseca noseci cipele,dobio sam žuljeve na na stopalima,koji su u međuvremenu počeli svrbiti do te mjere da su nastale ranice,dolaskom toplijeg vremena žuljevi su nestali jer sam nosio ljetne natikače,no ponekad sam obukao i cipele i javili si su se opet isti,no ovaj put to nisu bili žuljevi več plikovi nalik vodenim mjehurima koji kad su pukli jako su svrbili,a između nožnih malih prstiju koža se počela odvajati i pucati,ukratko to je ono na čemu je donešena dijagnoza.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o gore navedenoj dijagnozi, pa pokušajte s gore navedenom terapijom.