Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

HIPERPIGMENTACIJA

ivana28zg

Poštovani,

Pročitala sam sve što ste odgovorili na temu hiperpigmentacije na licu, međutim koju kremu / proizvod Vi preporučujete za izbjeljivanje mrlja na licu ?

Ovo mi je druga godina da na čelu i ispod očiju imam ne ravnomjerne mrlje od sunca ( nisu jako velike niti nekog pravilnog oblika , po zimi prosvijetle same od sebe - i nisu vidljive, međutim, prilikom prvih zraka sunca u proljeće malo potamne, uglavnom, rado bi ih se riješila dok nisu postale još gore ).

Unaprijed zahvaljujem i srdačan pozdrav ,

Ivana

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pretpostavljam da imate melasmu. Za nju je dobar izbor Pigmanorm krema. Nju možete nabaviti samo uz liječnički recept, a primjenjuje se pod kontrolom dermatologa (ograničeno vrijeme, ne oko očiju itd). Nije registrirana u Hrvatskoj. U svakom slučaju ne liječite se sami.