Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

izraslina

pustime

Postovanje,

muci me vec neko vrijeme izraslina koja je na dnu ledja odnosno na pocetku straznjice. Naime iz nje se stalno cjedi nekakav sekret...znala se zatvoriti pa opet otvoriti, i to najcesce ako bi dugo sjedio "zavaljen" u stolici ili ako bi se slucajno udario u to mjesto. Nesto slicno ateromu koji je cesto otvoren i iz njega curi mala kolicina sekreta. Na jaci dodir boli, pa sad ne znam da li postoji kakva metoda uklanjanja sa anestezijom, jer znam da se inace za aterome ne daje pogotovo ako su upaljeni, odnosno sto to tocno je. Jos nisam bio kod doktorice zbog toga, jer rijesavam prvi aterom.

Dinko Kaliterna, dr. med.

Promjena se rješava kirurški a nastala je zbog urasle dlake.