Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

koža

mate

Kako da se riješim ožiljka o dprije 5 godina koji je atrofičan

Hvala

dr. Dinko Kaliterna

Ožiljak se rješava prema izgledu. Ne znam da li je u pitanju ili udubljene kože te se po tome određuje vrsta tretmana bilo lasero, mikroabrazijom, punjačem...

Nikolina

Na ljievom ramenu i nesto sire prema grudima imam malo vise zasmedeno kozno oboljenje, koje sam pokusala lijecit jodnom tinkturom i razlicitim kremovima . Koza se perutala ali su tamne mrlje dolazile uvijek natrag kad bi pocela upotrebljavati kremu. Problem je jos veci sto mi se to pocelo siriti u posljedne dvije godine nakona sto sam pocela mazati kremom Lamisil -terbinafin hydrochlorid. Da li je istina da se kozno -glivicno oboljenje moze ukloniti laserom? Ja sad imam 41 godinu. Kozno oboljene na ramenu mi se pojavilo nakon jednog boravka na moru kad sam imala 10 godina.
Unaprijed zahvaljujem Nikolina