Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

prekomjerno se znojim

Marija

Prekomjerno se znojim. Najvise medutim ruke i stopala.
Prvi put sam isla doktoru sa 6 godina i receno mi je da ne sprjecavam znojenje, jer mi se moze odraziti na nesto drugo, te da ce mi to proci kad izadem iz puberteta. Sad mi je 20 godina i jos uvijek se jednako znojim. Koristila sam i kreme i gelove, ali nista nije pomoglo. Jednako se znojim i ljeti i zimi, ponekad i do te mjere da mi znoj kapi s vrhova prstiju. Znoj mi nije neugodnog mirisa, ali s vremenom postaje sve nepodnosljiviji. Molim vas, imate li savjet??

dr. Dinko Kaliterna

Probajte nabaviti aparat za jontoforezu kod kuće, na tražilici vidite pod ionthophoresis hyperhidrosis