Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

modrice po tijelu

mirjana1905

dragi doktori prije mijesec dana su mi pocele iskakat cudne modrice po tijelu, vecina po nogama i rukama, al se moze naci i na drugim djelovima tijela.vadila sam krv i urin i sve je uredu(prije 3 god.sam imala rak maternice i napravita mi je histerektomija i prosla kemoiradijaciju)modrice me ne bole i iskacu same od sebe neke su ko otisci prstiju a jedna veca mi je bila na listu ona se znala smanjivat i povecavat..moj doktor mi je savijetovao da odem kod hematologa da on ustanovi od cega to dolazi pa me zanima dal bi mi ista mogli reci o tome??unaprijed zahvalna

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da bi trebali poslušati savjet Vaše doktorice i obaviti pregled hematologa i pretrage koje on preporuči. Ako postoji neki poremećaj on je hematološki (a možda ga i nema).