Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

PROBLEMATIČNA KOŽA-JERICHO?

Ena

Poštovani!Imam masnu kožu sa proširenim porama,koje se i zbog viška loja začepe i rezultiraju pokojim prištićima-ali nemam akne,toga sam se riješila.Sa primjenom Triquilara vidim znatna poboljšanja,ali me sada zanima primjena kozmetike.Naime, moja mi dermatologica preporučuje Vichy proizvode,koristila sam ih ali mi poboljšanje zapravo dolazi od kontracepcijskih pilula pa mi je skupo plaćati i jedno i drugo.Čula sam za Jericho kozmetiku(inače mi na moru,od vode i zraka svi problemi sa kožom nestanu!),koja je stvarno povoljna ali ne znam koliko je djelotvorna-zato se i Vama obraćam(jer moja dermatologica ne radi sa tom kozmetikom).Pretpostavljam da bi za moju kožu bili najbolji sapun od crnoga blata i Aloe Vera gel,koliko sam shvatila pregledom njihovog asortimana.Što Vi mislite?I recite mi još,molim Vas,da li bi mi bilo prerano sa 22 god. koristiti i njihov gel za njegu kože oko očiju?Unaprijed hvala!

dr. Dinko Kaliterna

Savjetujem navedene proizvode te gel za oči. U obzir dolazi još sapun za akne i mineralni serum.