Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Protopic

Maki

Kako se može doći do Protopic masti,da li ga imaju ljekarne u Hrvatskoj da se može odmah kupiti,ili se mora čekati i nabavljati preko inozemstva? Da li je potreban lječnički recept od dermatologa privatne prakse ili mogu poći kod dermatologa u Opću Bolnicu?Koja je cijena?

Unaprijed zahvaljuem.

dr. Dinko Kaliterna

Može se kupiti u Hrvatskoj mislim samo u privatnim apotekama na recept. Što je veće pakiranje to je manja cijena koja varira od apoteke do apoteke. Ne znam cijenu.