moguce zacece

katalina

postovani,molim za savjet. kad mogu raditi test za trudnocu,ako je poslednja menstruacija pocela 29.8.2011.,a ja sam imala nezasticen odnos 9.9.2011.inace ciklus poslednjih par mjeseci traje 24 dana.kolike su sanse za trudnocu.hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, test na trudnoću napravite u vrijeme očekivane menstruacije ili koji dan iza toga.