Otorinolaringologija

adenoidi

dubravka

Zanima me da li kirurškim putem odstranjen "treći krajnik", adenoid može ponovno narasti i stvarati probleme. Naime dječaku je izvršena adenotomija u četvrtoj godini, sada mu je 15 godina.

prof. dr. Željko Bumber

Može ponovno narasti. Potreban je orl pregled i eventualno fiberskopija nosa i epifarinksa. Moguća je naravno i reoperacija.