Otorinolaringologija

suhoca u ustima

joko

VEC NEKOJE VRIJEME NAVECER DOK SPAVAM MI SE JAKO SUSE USTA. NEKADA KAD SE PROBUDIM U SRED NOCI ,USTA I JEZIK SU MI TOLIKO SUHI DA MISLIM DA CU SE UGUSITI. DO MENE STALNO STOJI CASA VODE ILI JABUKA KAKO BI OVLAZNIO USTA KAD SE PROBUDIM. INACE DANJU NEMAM TAJ PROBLEM. JOS DA NAPOMENEM DA DOSTA HRCEM.
PRVO SAM MISLIO DA JE TO SIMPTOM SECERA ALI PRIJE DVA DANA SAM GA PROVJERIO I DOKTOR MI JE REKAO DA MI JE SECER NORMALAN.
MOZETE LI MI OBJASNITI STA BI MOGAO BITI UZROK TOME ILI KOME DA SE OBRATIM ZA TAJ PROBLEM.
HVALA

prof. dr. Željko Bumber

Centralno grijanje+suhi zrak+deformacija septuma+ povećana tjelesna težina= simptomi koje imate.
Javite se otorinolaringologu koji će provjeriti stanje nosa i izgled nepca obzirom da hrčete.
Svakako mijenjati mikroklimu u prostoru u kojem boravite i spavate
(hladniji i vlažniji zrak).