Otorinolaringologija

bol u grkljenu

Murat

Poštovanje, sportaš sam, bavim se nogometom od 7 godine. Prije godinu i pol počeo sam pušiti cigarete, u zadnjih 2 mjeseca počeli su bolovi u grlu. Svako malo sam imao upalu krajnika, i javljale su mi se grudice na krajnicima(tonzilis il tako nešto, googlao sam to) ali problem je sto u zadnja 2 mjeseca osjecam blage bolove u predjelu grkljena točnije na lijevoj strani grkljena i ta tupa bol bi se spuštala 5-6 cm niz dušnik. Umanjio sam sa pušenjem, dnevno jedna ili dvije cigarete al pokušavam i to izbaciti i kako smanjujem sa cigaretama taj tupi bol se vraća sve češće. Možetel mi objasniti o cemu se radi..Unaprijed hvala

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, trebate učiniti indirektoskopski pregled larinksa pri otorinolaringologu kao bi se vizualizirala eventualna patologija.Sve ostalo je samo nagađanje.