Otorinolaringologija

carcinoma planocellulare gradus I

Barbaj

Postovani Doktore, pozdrav iz Prishtine

Moj otac je diagnosticiran "Dg: Tu plicae vocalis lat. dex."
Proslog ponedeljka moj otac je uradio "LMS - Excisio probatoria"
Potrebno je bilo da se uradi i HP analiza mostre koja je uzeta is larynx -a .Mozda nisam pisao sve kao sto treba ali vi sigurno znate o cemu se radi.
Danas sam uzeo i analizu HPa koja je:
Carcinoma planocellulare Gradus I

Molim vas, ako mozete da mi vratite odgovor i da mi kazete o cemu se radi i da li se to moze lijeciti i kako?

Izvinjavam se za jezik ali to je najbolje sto sam mogao.
Hvala unapred

prof. dr. Željko Bumber

Predlažem laser .